Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 16 Temmuz 2018 Pazartesi
HIZLI ERİŞİM
Reklam

30 000 TL Yurt İçi Fuar Hibesi

Kosgeb Yurt İçi Fuar Desteği 

 

   Bu desteğe; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği( TOBB) nin her yıl Yurt içi Fuarları kataloğunda bulunan bütün fuarlara(Türkiye çapında) kendi sektörleri ile ilgili müracaat edebilirler.
   Destek kapsamında; Fuar kira bedeli, stand dekorasyonu, fuar katılımcı kataloğu hizmet giderlerini içine alır. Desteğin üst limiti  30.000 TL. dir. INC Türkiye Kobi Asistans üyesi firmaların bu destek programına başvuruları asistanları tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.                                                                                                Bunun dışında Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı fuar, iş gezisi Vb..) toplam 220 000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur.Ayrıca Ar Ge, İşbirliği-Güçbirliği vb.. tematik alanlarda da proje desteği vermektedir.

     Türkiyenin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir.Üstelik bunun yanında markanızı da ücretsiz olarak tescil ediyor.Bu fırsat Kaçmaz!
              
Tüm Şehirlerden Online Danışmanlık ve Destek Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © INC Kobi Asistans
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz
© INC Girişim | Kobi Asistans