Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.
Bugün : 24 Temmuz 2014 Perşembe
HIZLI ERİŞİM
Reklam

KOSGEB' ten Eleman Desteği Hibesi

Kobilere sağlanan desteklerden Kobilerin % 90 ının haberi bile yok. İşte bu desteklerden birisi. Yeni işe alacağınız üniversite mezunu bir elaman için KOSGEB’den 20 000 tl hibe desteği almak mümkün. INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS üyeleri bu destekten sadece bir telefonla yararlanabiliyorlar.

ŞİMDİ INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS ÜYESİ OLMA ZAMANI

Yeni İstihdam Ettiğiniz Elemanlarınız için KOSGEB 20.000 TL. Hibe Veriyor...

(1) Bu destek, en az dört yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokul mezunu yeni eleman istihdamı için verilir.

(2) İşletmeler belirtilen limitler dahilinde işin gereği olarak birden fazla nitelikli eleman çalıştırılabilir, ancak desteğin üst limiti tamamlandığı tarihte KOSGEB desteği sona erer.

(3) KOSGEB aylık destek üst limiti, istihdam edilecek her bir eleman için net ücret üzerinden hesaplanır ve 1.500 (binbeşyüz) TL’yi geçemez. Belirlenen net maaş üzerinden 1. ve 2. bölge için % 50, 3. ve 4. bölge için % 60 olarak verilecektir.

(4) Emekliler, yabancı uyruklular, işletme sahibi veya ortakları ile bunların ana, baba, eş ve çocukları bu destek kapsamında istihdam edilemez.

(5) Bu destek, destek başvurusu tarihi itibarı ile son bir ay içinde işe giren veya yeni istihdam edilecek olan eleman için verilecektir. Ancak askerlik, doğum gibi sebeplerle işten ayrılan ve daha önce Nitelikli Eleman İstihdam Desteği kapsamında istihdam edilmiş olan elemanın yeniden aynı işyerinde işe başlaması halinde yeni destek başvurusu yapılması şartı ile kalan üst limit kadar destek verilebilir.

Başvurabileceğiniz Tüm Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Tıklayın.

 

KAMPANYALAR
Tüm Şehirlerden Online Danışmanlık ve Destek Başvurusu Yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır. © INC Kobi Asistans
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz
© INC Girişim | Kobi Asistans